TENGIZER.COM

21:00
25.04.2019
Begishevo
uçuş süresi: 5Saat 45min
NBC
AYT
02:45
26.04.2019
Antalya Havalimanı
18:00
25.04.2019
Kazan
uçuş süresi: 4Saat 0min
KZN
AYT
22:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
21:05
25.04.2019
Strigino
uçuş süresi: 5Saat 45min
GOJ
AYT
02:50
26.04.2019
Antalya Havalimanı
16:05
25.04.2019
Orenburg
uçuş süresi: 5Saat 55min
REN
AYT
22:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
20:00
25.04.2019
Perm Havalimanı
uçuş süresi: 8Saat 10min
PEE
AYT
04:10
26.04.2019
Antalya Havalimanı
12:00
25.04.2019
Belgorod
uçuş süresi: 3Saat 15min
EGO
AYT
15:15
25.04.2019
Antalya Havalimanı
13:10
25.04.2019
uçuş süresi: 3Saat 40min
AYT
16:50
25.04.2019
Antalya Havalimanı
18:40
25.04.2019
Kurumoch
uçuş süresi: 4Saat 30min
KUF
AYT
23:10
25.04.2019
Antalya Havalimanı
12:00
25.04.2019
Voronezh
uçuş süresi: 3Saat 0min
VOZ
AYT
15:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
19:00
25.04.2019
Pulkovo-1
uçuş süresi: 4Saat 15min
LED-1
AYT
23:15
25.04.2019
Antalya Havalimanı
10:00
25.04.2019
Koltsovo
uçuş süresi: 6Saat 30min
SVX
AYT
16:30
25.04.2019
Antalya Havalimanı
14:10
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
KBP
16:40
25.04.2019
Borispol Havalimanı
56 EUR
21:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 2Saat 30min
AYT
HRK
23:30
25.04.2019
Kharkov
59 EUR
21:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 2Saat 30min
AYT
HRK
23:30
25.04.2019
Kharkov
64 EUR
21:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
HRK
23:30
25.04.2019
Kharkov
60 EUR
20:45
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 4Saat 20min
AYT
LED
01:05
26.04.2019
Pulkovo
60 EUR
09:50
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
KBP
12:20
25.04.2019
Borispol Havalimanı
60 EUR
09:50
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
KBP
12:20
25.04.2019
Borispol Havalimanı
60 EUR
21:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
HRK
23:30
25.04.2019
Kharkov
65 EUR
21:00
25.04.2019
Antalya Havalimanı
uçuş süresi: 3Saat 30min
AYT
HRK
23:30
25.04.2019
Kharkov
65 EUR